I Fan News
Thank you
H Tickets

Youth Cup 2015-16

Wednesday 20th April 2016 - Final

Crusaders Colts 4-1 Ballymena United III

Wednesday 17th February 2016 - Semi-finals

Ballymena United III 3-2 St. Oliver Plunkett

Wednesday 10th February 2016 - Semi-finals

Lisburn Distillery III 1-4 Crusaders Colts

Saturday 30th January 2016 - Quarter-finals

Linfield Rangers 2-2 (1-3p) Crusaders Colts

Saturday 16th January 2016 - Quarter-finals

Ballymena United III 4-1 Glentoran Colts
Lisburn Distillery III 5-0 Carrick Rangers Youth

Saturday 19th December 2015 - Third Round

Rosario YC 2-3 St. Oliver Plunkett

Saturday 12th December 2015 - Third Round

Glentoran Colts 11-1 Lurgan Celtic Youth

Saturday 5th December 2015 - Third Round

Ballymena United III 2-1 Portadown III
Carrick Rangers Youth 5-3 Antrim Rovers
Crumlin Star U19 3-1 Cliftonville Strollers
Dundela Youth 1-6 Crusaders Colts
Linfield Rangers 4-1 Dungannon Swifts Youth
Woodvale U18 0-1 Lisburn Distillery III

Saturday 21st November 2015 - Second Round

Portadown III 6-1 Warrenpoint Town Youth

Saturday 31st October 2015 - Second Round

Ballymena United Youth 4-1 Armagh City Youth
Carrick Rangers Youth 2-0 Rathfriland Academy
Coleraine Colts 0-11 Linfield Rangers
Crumlin Star U19 4-1 Aquinas
Dundela Youth 9-0 Celtic Bhoys Downpatrick
Enniskillen Rangers Youth 1-12 Glentoran Colts
Enniskillen Town United Youth 1-4 Cliftonville Strollers
Glenavon III 1-2 Crusaders Colts
Lisburn Distillery III 6-2 Ballyclare Comrades Colts
Lurgan Celtic Youth 2-1 Annagh United Youth
St. Oliver Plunkett 7-2 St. Mary's Newtownabbey
Strabane Athletic 1-5 Antrim Rovers
Woodvale U18 2-0 Institute Youth

Saturday 31st October 2015 - First Round

Lisbellaw United 2-5 Warrenpoint Town Youth

Friday 30th October 2015 - Second Round

Dungannon Swifts Youth 4-2 Moyola Park Youth

Saturday 3rd October 2015 - First Round

Ards Youth 2-5 Dundela Youth
Ballyclare Comrades Colts 5-3 Killen Rangers Youth
Cookstown Youth 0-5 Woodvale U18's
Linfield Rangers 4-0 Carniny Amateurs
Mountjoy United Youth 1-12 Rosario YC
Moyola Park walkover Hillhead Eagles withdrew
Portadown III 4-2 Ballinamallard United III
St. Lukes 2-4 Glentoran Colts

Byes: Annagh United Youth, Antrim Rovers, Aquinas, Armagh City Youth, Ballymena United Youth, Carrick Rangers Colts, Celtic Bhoys Downpatrick, Cliftonville Strollers, Coleraine Colts, Crumlin Star U19's, Crusaders Colts, Dungannon Swifts Youth, Enniskillen Rangers Youth, Enniskillen Town United Youth, Glenavon U18, Institute Colts, Lisburn Distillery III, Lisnaskea Rovers Reserves, Lurgan Celtic Youth, Rathfriland Academy, St. Mary's Newtownabbey, Strabane Athletic